Pierwszy cykl: Wszystko co musisz wiedzieć

Pierwszy cykl wszystko co musisz wiedzieć !

Pierwszy-cykl-Wszystko-co-musisz-wiedzieć
Pierwszy-cykl-Wszystko-co-musisz-wiedziec

Pierwszy cykl czyli wszystko co musisz wiedzieć będąc na środkach anabolicznych. Artykuł został stworzony dla osób, które zdecydowały się i chcą wejść na pierwszy cykl lub dla osób, które już używają środków anabolicznych i pragną sprawdzić czy robią to “zgodnie ze sztuką”. Przedstawione zostaną tu zalecenia jak postępować oraz czego Team nie doradza robić.

Odnośnie pierwszego cyklu podstawową informacją jest, że każdy organizm jest inny i może reagować inaczej. Dlatego pamiętaj o tym. Przykładem może być aromatyzowanie czyli jak aromataza konwertuje testosteron do estrogenu.

Pierwszy cykl : Zacznij od badań!

Nie jest to chyba zaskoczenie, że radą przed pierwszym cyklem jest zrobienie badań. No, ale do rzeczy co one dają takiego? Przede wszystkim mamy określone normy hormonów przed cyklem. Zatem wiadomo do jakich wartości wracać podczas odbloku. No chyba, że już nie planujesz nigdy zejść – nie są to jednorazowe przypadki. Nie brakuje osób, które są ON od kilku do nawet kilkudziesięciu lat. Badania pokażą również czy aktualnie wszystko jest w porządku i bez problemów możesz wejść. Cykl – w zależności od środków może stanowić dodatkowe obciążenie dla organizmu i jego organów. Przykładem jest wątroba, którą obciążają alkohol lub leki oralne. Stąd jeśli naturalnie jej stan jest średni podczas cyklu może się pogorszyć. Na szczęście ona jak i organizm ma właściwości samo regeneracyjne. Profilaktyką to jednak porządek bo przeholowanie jak ze wszystkim tworzy problemy. Stąd branie 1000 mg dziennie np. Mety nie jest najrozsądniejsze szczególnie przy problemach z wątrobą.

Pierwszy cykl? Co na redukcję? Co na masę? – Wszystko co musisz wiedzieć !

Krążą mity na temat estrów testosteronu szczególnie na siłowniach Na redukcje krótki estr – prop na masę długi – enan lub cypio. Teoretycznie nie ma to żadnego uzasadnienia, ponieważ jedyną różnicą jest ilość iniekcji. Na każdym estrze testa można budować mięśnie i spalać tłuszcz. Czasem jednak długie estry zatrzymują płyny. Jest to ważna informacja dla kulturystów, którzy wychodzą na scene z bardzo niskim procentem tkanki tłusczowej. Przy styczności z pierwszym cyklem nie wychodzisz jeszcze jednak na scenę. Jest to informacja natomiast, że trzeba pilnować estrogenu i kontrolować dawkę IA – Inibitorów aromatazy. Przykłady inhibitorów aromatazy to:Femara – Letrozole, Anastrozol – Arimidex lub Eksemestan czyli Symex. Do osiągnięcia efektów sylwektowych bardzo ważna jest kontrola kaloryczna. Chcesz schudnąć? – deficyt Chcesz nabrać masy? – nadwyżka. Poza celami sylwetkowymi środki mogą wpływać na : poprawę kontroli motorycznej, szybkość, dynamikę, wytrzymałość. Opisy środków już wkrótce na Rottweiler Pharmtacy!

Wszystko przed!

Przed przystąpieniem cyklu najlepiej skomplementować wszystkie potrzebne środki. Jest to lepsze niż martwienie się podczas na cyklu z utrudnioną dostępnością jakiegoś środka, szczególnie gdy jest on potrzebny na wczoraj. Nie czekaj zatem na zakup: IA, Clomidu, HCG czy Kabergoliny gdy korzystasz z NPP lub Trenu. Skąd będziesz wiedział ile czego potrzebujesz? Z rozpiski cyklu, która sam zaplanujesz lub zlecisz to osobie tym się zajmującej.

Team Poleca czytanie forum KFD oraz SFD.

Our Score

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro
pl_PLPolish