Czy Legenda Strongman Eddie hall brał sterydy i stosował cykl ?

Czy Eddie Hall stosował sterydy, a przez to cykl?

Bohater artykułu to człowiek, który ryzykował życie, aby spełnić marzenie. Eddie Hall w wywiadach wyjaśnia, że chcąc być najlepszym trzeba pchnąć swoje ciało do limitu, aby to zrobić często wprowadza się sterydy i rozpoczyna cykl. Nigdy nie jest to zdrowe, ale to jedyna droga , aby stać się numerem 1. Stąd zawodnik strongman nabrał tyle wagi, która jest niemal dwukrotnie większa niż przeciętnego człowieka jego wzrotu. Eddie ma 187 cm i niesamowite osiągi siłowe. Zdobył to dzięki poświęceniu i ciężkiej, mądrej i wytrwałej pracy.

Historia i osiągnięcia Eddiego Halla

Eddie Hall to człowiek, który na zawsze zostanie zapamiętany w historii. Zapracował na to jako zawodnik strongman, który ma na swoim koncie min. były rekord świata w martwym ciągu, tytuł najsilniejszego człowieka świata oraz medale na zawodach Arnold Classic. Jako pierwszy podniósł w 2016 roku oficjalnie na zawodach 500 kg w martwym ciągu. Eddie rezygnował z kariery siłacza głównie ze wglądu na rodzinę i zdrowie. Ważył on w niecałe 200 kg w okresie startów, bardzo to obciążało jego organizm. Aktualnie korzysta z życia, zakończył etap podnoszenia ciężarów.

Cykl Eddie `go Hall `a w zależności od okresu opierał się o sterydy i środki :

Testosterone Enanthate : 1000mg – 4000mg

Trenbolone Enantahte 500 mg – 4000 mg

Halotestin nawet do 50 mg dziennie

HGH 10 IU dziennie

Insulina – indywidualnie

Mildronate 1500 mg dziennie

Masteron E 1000mg -2000 mg

Jak i wśród innych sportowców doping jest zakazany częściowo w stongman, dlatego cykl jest oszacowany na podstawie kontaktu ze sportowcami.

Stay tuned! #Rottweilerpharmacy

Our Score
Legenda Strongman Eddie Hall sterydy cykl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top
Select your currency
EUR Euro
error: Content is protected !!
en_GBEnglish