Hormon wzrostu ceny i dawkowanie. Jakie HGH jest najlepsze?

Hormon wzrostu ceny i dawkowanie to treści, o które pytają najczęściej osoby zainteresowane HGH. Istnieje wiele marek, które wypuszczają produkt ze swą nalepką, nie wiedząc nawet co się znajduje w środku. Ankietowanie wskazali, że do najsłynniejszych hormonów wzrostu na rynku należą: Imperial HGH, DNA HGH, Boom HGH i Gorillaz HGH i teraz już nasz. Pomiędzy nimi występują różnice ze względu na opakowania, ich kształty i rozmiary. Sama ocena produktów jest już indywidualna. Sam hormon jest drogi i trudno dostępny, ponieważ produkcja i surowiec są drogie. Dlatego też nie zawsze jest na stanie i zdarzają się oszustwa na produkcie.

Jaki Hormon wzrostu HGH jest najlepszy?

Najlepsze GH czyli ludzki hormon wzrostu jest z wysokiej jakości surowca i posiada odpowiedni wskaźnik czystości. Czystość Hormonu Wzrostu powinna być na poziomie 99% . Wybór zatem jest prosty należy wybrać hormon, który jest najczystszy i ma największe stężenie!

Hormonu Wzrostu ceny i dawkowanie HGH

Hormon Wzrostu ceny i dawkowanie HGH za 100UI jest zależne od marki prezentują się one następująco:

  • Imperial około 800 zł
  • Somatogen 1200 zł
  • Endogenic 800 zł
  • Androchem 900 zł
  • Boom 499 zł
  • Gorillaz 699 zł
  • DNA Lab 749 zł
  • Somastrong 840 zł
  • Rottweiler Promocja na start 499 zł obniżka o prawie 30%
  • Apteka 3333 zł – 4166 zł – cena w takim formacie, ponieważ apteczny GH jest pakowany po 36 jednostek

Dawkowanie hormonu jest zależne od naszych oczekiwań. Jeśli suplementacja jest pro zdrowotna i w celu poprawy wyglądu to 2 IU dziennie jest dobrą dawka. Jeśli natomiast ma działać anabolicznie to przynajmniej 4 IU dzienne. Zawodowcy biorą nawet do 40 IU dziennie – wszystko zależy od zasobności portfela. Zazwyczaj jednak jak ktoś wejdzie to już nie chce schodzić. Hormon i insulina to środki, które zmieniły kulturystykę. Wniosły potężniejsze sylwetki na scenę.

Czemu ludzie uwielbiają HGH Hormon wzrostu?

Hormon wzrostu to środek, który zmienił społeczeństwo i sport na zawsze. To środek, który niesamowicie regeneruje organizm dlatego też jest używany w medycynie po wypadkach. Daje lepszą sylwetkę nie pozwala się zatłuszczać. Regeneruje chrząstki, stawy. Wpływa mega pozytywnie na paznokcie włosy itd.

Hormon wzrostu ceny i dawkowanie z apteki czy under / undergorund?

Jeśli masz dobry hormon to under czy to Chin, Rosji czy lokalnej produkcja będzie dział tak samo i nie będzie żadnej różnicy. Jaki więc wybrać? Wszystko zależy od zasobności portfela i preferencji. Osobiście Team nie zna osób, które biorą aptekę, ponieważ zwyczajnie się to nie opłaca. Miesięczny koszt hormonu dla minimalnych dawek to 6500- 8000 zł. Nie mówimy tu o dawkach, które są brane przez sportowców bo są one kilkukrotnie większe. Perspektywa zatem płacenia 2000 zł vs 20 000 zł jest bardzo kusząca, a dla większości po prostu możliwa bo kogo stać na wydawanie takich pieniędzy miesięcznie na HGH tym bardziej, że się z niego praktycznie nie schodzi. Hormon to niesamowity środek, który biorą sportowcy, aktorzy i celebryci. Branie go z apteki zwyczajnie nie jest możliwe przez większość społeczeństwa. A underground to umożliwia

Hormon już dostępny na rottweilerpharamcy.pl

Zapraszamy do dzielenia się opiniami np. na forum KFD

Our Score
HGH Hormon Wzrostu Human Growth Hormone 100 IU 10IU/Vial

Jedna myśl na “Hormon wzrostu ceny i dawkowanie. Jakie HGH jest najlepsze?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro
error: Content is protected !!
pl_PLPolish