Testosteron ceny i dawkowanie. Jaki Testosteron jest najlepszy?

Testosteron ceny i dawkowanie. Jaki Testosteron jest najlepszy? Jaki testosteron wybrać? To pytania najczęściej zadawane przez osoby przymierzające się do pierwszego cyklu. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jakie wałki mają miejsce? Ankietowani wskazali najpopularniejsz laby : IONS, DNA, Mactropin, Boom, Imperial, Black93, Aquila, Corelabs, Testoge, Testopex, Omnadren, Balkan Pharmaceuticals, Gorillaz Pharmacy, Syberian Pharmaceutics i Euro Pharmacies. Produkty różnią się między sobą naklejką, opakowaniem, rozmiarami, ale i zawartością! Sama ocena jest indywidualna. Testosteron sam w sobie jest jednym z tańszych surowców i nie jest podmieniany przez to, ale za to ma miejsce zaniżanie stężeń i zamiana estrów. Dlatego należy uważać i trzymać się z najlepszymi!

Jaki Testosteron jest najlepszy?

Testosterone Enanthate – Enan, Testosterone Cypionate – Cypio, Testosterone Susta – mix a może testosterone Propionate – prop? I jak to przystało czyli nasza ulubiona odpowiedź ” to zależy”. Testosteron jeśli zapodamy takie same dawki nie będzie praktycznie różnicy. różnicą będzie częstotliwość iniekcji i to jak bardzo zależy nam na utrzymaniu stabilnego poziomu Testosteronu. Między labami mogą wystąpić różnice w stężeniu! Najlepszy Testosteron to dobrany indywidualnie pod potrzeby, ale są cechy, które je łączy i jest to czystość czyli to jak filtrowany był oraz odpowiednie stężenie! Uwaga 250mg / 1ml długiego środka to bardzo duże stężenie! Nie należy wierzyć w 400 mg / ml i podobne stężenia, ponieważ nie jest możliwe, aby tyle testosteronu się rozpuściło w oleju. Jeśli jakoś by się komuś udało to rozpuścić to produkt zaraz by się krystalizował i powodował przy iniekcji stany zapalne! Kto dostał takiego stanu zapalnego wie co znaczy nie umieć usiąść przez miesiąc!

Testosteron Enanthate Ceny i dawkowanie

Testosteron Enanthate ceny i dawkowanie jest zależne od marki prezentują się one następująco:

 • Black93 Enanthate 250 mg/ ml 10 ml 100 zł
 • DNA Laboratory TEST E 300 mg/ml 10 ml 90 zł
 • Aquila E 300 mg/ ml 10 ml 120 zł
 • Egzogen -TESTOGEN E 250 mg / ml 120 zł
 • Gorillaz Pharmacy 250 mg/ ml 10 ml85 zł
 • Testo E Core 300 mg / ml 10 ml 110 zł
 • Boom – ENABOMB 250 mg.ml 10 ml 85 zł
 • IONS Testo E 180 zł
 • Mactropin
 • Imperial
 • Balkan Pharmaceuticals Testosterone enanthate 250 mg/ml 10 ml 180 zł
 • Syberian Pharmaceutics
 • Euro Pharmacies 250 mg/ml 10 ml 140 zł
 • Alchemia ENABOL 250 140 zł
 • Malay Tiger ENANTHAL 250 mg/ml 10 ml 200 zł
 • Paltinum ProAndro E 300 mg/ml 5ml 100 zł – czyli za 10 ml 200 zł
 • Androchem Laboratories Testosteron Enantat 250mg.ml 10 ml 130 zł
 • Rottweiler Promocja na start 69.99zł obniżka o prawie 30%
 • Apteka Omka – (pakowane po 5ml) 90 zł czyli 10 ml – około 180

Dawkowanie testosteronu jest indywidualne, w zależności od preferencji i oczekiwań. Testosteron może być używany bowiem do cykli, ale i terapii zastępczych. W przypadku cykli wszystko zależy od celu. Natomiast jeśli chodzi o działanie prozdrowotne to dawka testosteronu na HTZ wynosi od około 75 mg do 250 mg to już kwestia indywidualna oraz w zależności od norm testosteronu danego kraju dawka będzie się różnić. Stany Zjednoczone USA mają bowiem o około 1/3 wyższe normy niż średnia Europejska. Zawodowi sportowcy i tu w zależności od sportu, ale ci którym zależy na anabolicznym działaniu potrafią tygodniowa zużywać kilka gram…

Czemu ludzie uwielbiają Testosteron i jest on utożsamiany z męskością?

Testosteron to najważniejszy męski hormon, który odpowiada za rozwój męskich cech płciowych. Środek również ma ogromny wpływ na libido, masę mięśniową i poziom tkanki tłuszczowej. Jest o podstawowy środek , który zmienił społeczeństwo i sport na zawsze. Odpowiada on również za regenerację, stąd budzimy się wyspani i witalni!

Testosteron ceny i dawkowanie z apteki czy under / undergorund?

W przypadku testosteronu sprawa jest dość prosta i środek nie jest raczej podrabiany, częściej ma miejsce zaniżanie stężeń. Ważne jednak, aby był on wykonany w sterylnych warunkach i dodane były środki, które będą zabijać ewentualne bakterie. Słyszy się czasem, że ktoś dostał ropnia bądź stanu zapalnego, zazwyczaj jest to przez złe wykonanie produktu. Sam Testosteron długi zazwyczaj występuje w wersji 250mg/ml i jest to bardzo dużo! nie jest możliwe rozpuścić więcej! Dlatego nie ma czegoś takiego jak TEST 400 mg czy 500 mg. Wybór w 99% pada na under, z wyżej wymienionych względów. Uwaga na wschodnich aptekach też są wałki! Nie należy myśleć, że kupując w aptece dostaniemy to co być powinno! Ważnym aspektem jest cena wybieramy ten który gwarantuje najlepszą jakość w najlepszej cenie, ponieważ ludzie wchodzący na testosteron już z niego zazwyczaj nie schodzą, nawet sportowcy wyczynowi! Zmniejszają dawki, które umożliwi im to dalsze życie na wysokim poziomie. Testosteron z wiekiem już tylko spada więc praktycznie każdego kiedyś to czeka o ile chce żyć w pełni. Testosteron jest bardzo popularny wśród gwiazd i celebrytów, stosowanie anabolików jest widoczne min. u The Rock – Dwayne Johnson lub u Zac Efron

Test E już dostępny na rottweilerpharamcy.pl

Zapraszamy do dzielenia się opiniami np. na forum KFD

Our Score
Testosteron ceny i dawkowanie

3 myśli na “Testosteron ceny i dawkowanie. Jaki Testosteron jest najlepszy?

 1. Sprawdzałem Enana -efekt był super!! Po trzech dniach (200mg) test 15,03-norma 7,40 a po siedmiu 8,95 więc wyniki są ok .! Poza tym żadnych skutków ubocznych -Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro
error: Content is protected !!
pl_PLPolish